Середа, 24.04.2024
Зернятко
привітання, прислів'я, приказки, міфи, легенди, афоризми, цитати . . .
Народна мудрість:
25. Травнева роса краща вівса.
смайлик3. Буде той голодний, хто жнивами холодочку шукає.
-->
Меню сайту
Категорії розділу
Народження дитини [3]
Обряди, пов'язані з народженням дитини, прийнято підрозділяти на три цикли: передродові, власне родильні і післяродові.
Весільні обряди [28]
весільний похід, перейма, посаг молодої. іт.д.
Похорони [7]
Свята і обряди календарного циклу [11]
Етнографія [8]
Зерна духовності [19]
Реклама
Новини партнерів
svitua.org
Бесплатный Хостинг

написати лист адміну
Статистика


Яндекс.Метрика Индекс цитирования

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зареєстрованих на сайті:
Всього: 379
Нових за місяць: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
З них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 1
Провірених: 6
Користувачів: 362
З них
Хлопців: 153
Дівчат: 226

Головна » Статті » Звичаї та обряди » Весільні обряди

Весільні конкурси: Передай своєму сусіду , Мумія , Впізнай свою любов , Танцюємо на газеті , Струмок , Щаслива дорога, Художники,

Сподобався матеріал? Поділитись з друзями:

Реклама
Передай своєму сусіду
Суть конкурсу: гості повинні передавати один одному якийсь предмет певною частиною тіла (підборіддям, ротом, ногами). Якщо Ви хочете, щоб конкурс став більш складним і як наслідок більш цікавим, то можна попросити гостей на Вашому весіллі зав'язати один одному очі або зв'язати руки. Для цього конкурсу потрібно приготувати якийсь предмет: сірникову коробку, качалку, порожню пляшку, цукерок або ж фрукт.

Мумія
Суть конкурсу: Як показує практика й досвід, всім гостям дуже подобається просте обгортання туалетним папером на швидкість. Щоб конкурс удався, додержуйтеся нашої поради: купіть туалетний папір поганої якості, щоб він рвався при будь-якому зручному випадку.

Впізнай свою любов
Серед гостей на будь-якому весіллі завжди можна знайти заміжні пари. Цим варто скористатися. 
Суть конкурсу: чоловіки повинні по черзі шукати один одного. Спочатку жінкам закривають очі, і вони шукають своїх чоловіків по коліну або по носу. Після цього чоловіки шукають своїх дружин, обмацуючи плече, шию або коліно.

Танцюємо на газеті
Яке весілля без танців? 
Суть конкурсу: декілька гостей танцюють на шматку газети, який повинен зменшуватися з кожним етапом. Програє той гість, який перший оступиться. Можна також затиснути апельсин між танцюючими парами, так, щоб вони намагалися втримати його. Це виглядає дуже смішно.

Струмок
Як правило, всі запрошені на весілля дами наприкінці цього конкурсу червоніють. 
Суть конкурсу: на підлозі розстеляють пару рушників, потім викликають декілька дівчат і пропонують пройти, не наступивши на них. Вони проходять, широко розставивши ноги і у такий спосіб справляються із завданням. Щоб ускладнити конкурс проводять наступний етап: дівчатам зав'язують очі і просять повторити те ж саме. У цей момент на рушники лягають молоді люди з фото- і відеокамерами. Можна тільки здогадуватися, якою буде реакція учасниць, після того, як вони знімуть пов'язки з очей!

Щаслива дорога
Для цього конкурсу потрібні дві команди: від нареченого й від нареченої. 
Умови конкурсу: переможцем стає та команда, чия дорога з одягу буде довшою. Увійшовши в азарт, гості починають знімати з себе одяг, аби тільки перемога дісталася ім. Про результати цього конкурсу можна лише здогадуватися.

Художники
Реквізит: листики паперу та ручки (олівці, фломастери) по кількості гравців
Суть конкурсуГравцям пропонується спробувати себе в ролі художників. Для цього вони сідають у коло, і кожний, дістає свій аркуш паперу й «кисті » — ручки, олівці й т.п.
Умови гри
Гравці повинні намалювати на свій вибір будь-яку людину, тварину або якусь іншу (можливо, казкову) істоту . Але малювати потрібно в кілька етапів (кількість таких етапів повинна збігатися з кількістю художників): спочатку всі малюють голову, після чого замальований край листика загинають, щоб не було видно малюнок, але були видні лише краєчки ліній. Малюнок передають наступному гравцеві по сусідству.
Так усі художники передають свої малюнки по колу, і починають новий етап — малюють шию, потім плечі, руки й тулуб, і т.д. Після кожного намальованого елемента всі художники міняються  малюнками, причому ніхто не бачить, що ж було намальовано до нього.
Коли художники закінчать роботу, малюнки розвертають і влаштовують перегляд і нагородження найбільш веселих  і цікавих. Призи за кращий малюнок отримують усі художники, тому що всі без вийнятку брали участь у його створенні.

Конкурс для нареченого (наприклад, при викупі нареченої).
Реквізит: рушник
Суть конкурсу:Нареченому дають рушник і під підбадьорливі вигуки присутніх просять зав'язати його в сімейний вузол, причому так сильно, як сильно він буде кохати свою майбутню дружину.
Звичайно, наречений буде намагатися зав’язати рушник якнайсильніше.
Після цього його просять розв’язати цей вузол так швидко, як швидко він із дружиною будуть справлятися зі сварками й невдачами в родині .
З боку виглядає дуже весело.

Кулька
Реквізит: надувні кульки, по кількості пар.
Підготовка конкурсу
Із залу запрошують пари, що складаються з чоловіків і жінок. Кожній парі вручають по одній надувній кульці.
Суть конкурсу: Під музику пари повинні стати у відповідну позицію, затиснувши між собою надувну кульку, і не підтримуючи її при цьому руками, продовжувати танцювати в такому положенні .
Якщо кулька падає на підлогу , її стосуються, торкаються рукою, або вона лопає, — пари  виходить із гри.
Перемагає та танцювальна пара, яка зуміє довше всіх протриматися на танцмайданчику з кулькою.
Зауваження. 
Деякі учасники можуть ухитритися танцювати дуже повільно й в’яло. Для запобігання такої хитрості потрібно заздалегідь підготувати композиції різних  темпів. Починати конкурс слід з повільних композицій, і час від часу переходити до більш швидких. Для самих майстерних танцюристів залишити твіст або рок-н-рол.

Пам’ятні числа
Конкурс можна проводити для нареченого при викупі нареченої.
Реквізит: паперові листики, можна у вигляді пелюсток квітки
Підготовка конкурсу.
Заздалегідь на листиках паперу пишуть пам’ятні числа, що стосуються  людини або людей, на честь яких проводиться  свято.
Наприклад, якщо конкурс використовується при викупі  нареченої, то пишуть числа, що стосуються  наречені, наприклад:
o          Улюблене  число нареченої
o        Розмір каблучки нареченої наречені.
o          День народження тещі
o          Ріст нареченої.
o          Дата знайомства молодят
o          Розмір взуття нареченої наречені або тещі
o          Обсяг талії нареченої.
o          Кількість запрошених на весілля гостей.
Листики можна зробити у вигляді пелюсток квітки (приміром , ромашки).
Суть конкурсу:
Людина, якій пропонують взяти участьу конкурсі , повинна витягати по одному листику , і вгадувати значення чисел, написаних на них. Якщо конкурсант не може вгадати значення якого-небудь числа, то йому присуджують штраф, наприклад, проспівати пісню або розповісти вірш або анекдот.
Якщо конкурс проводиться при викупі нареченої, то за кожне нерозгадане число наречений повинен платити певну визначену суму.

Фанти
Досить старий тип конкурсів, але знайомі з ним далеко не все всі. Використовується в основному для того щоб «витягнути» гостей із за столу.
Реквізит: не потрібні.
Підготовка конкурсу
Замість того, щоб запрошувати конкурсантів із залу, ведучий проходжується уздовж столів і збирає в гостей фанти — невеликі предмети (запальнички, шпильки приколки, телефони, ланцюжки, і т.п.), по одному від кожного.
Всі зібрані фанти складають в одну гірку, а із залу запрошують експерта — людини з гарною фантазією й кмітливістю. Його розвертають спиною до глядачів і ведучого.
Суть конкурсу:
Ведучий з гірки фантів дістає навмання один , і запитує в експерта що повинен зробити цей учасник. Експерт при цьому не бачить кому належить фант, і придумує будь-яке завдання, наприклад, проспівати пісню, розказати вірш або анекдот, станцювати який-небудь танець, поцілувати сусіда за столом, і т.п.
Після того, як усі учасники отримали, завдання, експерт повертається до себе на місце, а конкурсанти виконують його замовлення.
Переможця — конкурсанта, що найбільш оригінально й цікаво виконав своє завдання, — оплесками вибирають глядачі.
Реклама

Категорія: Весільні обряди | Додав: Oliver81 (17.09.2012)
Переглядів: 2408 | Теги: Струмок, Мумія, Щаслива дорога, Весільні конкурси: Передай своєму с, Танцюємо на газеті, Впізнай свою любов, ХУДОЖНИКИ, Конкурс д | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

ComForm">
avatar
Профіль
Середа, 24.04.2024  13:38
no_avatar
Гость,
ми раді вас бачити.

Мій профільВи зайшли як: Гость
ГрупаГрупа: Незнайомець
ЖінкаЧоловікСтать:
Зареєстрований на сайтіНа сайті: днів
користувачТи користувач № 0
Особисті повідомленняОсобистих повідомлень:
Ваш IРВаш IР: 18.220.160.216
БраузерБраузер:

Додати:


Додати зображення Додати статтю Додати новину Інформація про додавання Вихід
© Зоряна Слава Україні! Героям Слава! 2024
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного гіперпосилання на джерело.
Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Вгору