Зареєстрованих на сайті: Всього: 379 Нових за місяць: 0 Нових за тиждень: 0 Нових вчора: 0 Нових сьогодні: 0 З них Адміністраторів: 2 Модераторів: 1 Провірених: 6 Користувачів: 362 З них Хлопців: 153 Дівчат: 226
Недалека біда, якщо чорна кішка перебіжить дорогу. Нещастя можна запобігти, якщо тричі сплюнути через ліве плече і продовжити шлях, склавши дулю в кишені або тримаючись за гудзик, але краще зупинитися і почекати, поки пройде хто-небудь інший. (Українська народна прикмета).
Під час грози потрібно обов'язково викинути чорного кота з будинку, інакше він притягне до себе блискавку. (Народне повір'я - забобон).
Якщо у кішки народилися чорний і рудий котенята, то рудого потрібно віддати, а чорного залишити собі - на удачу. (Сучасна прикмета).
Січові козаки жили в Січі. Це були люди неодружені й освічені у військовій справі. Вони розподілялися по куренях й складали військо чи лицарство у власному розумінні. Слово курінь означало або довгий будинок, який використовувався як казарма, або ж військовий підрозділ. Лише січовики мали право обирати з посеред себе старшину. Січові козаки офіційно титулували один одного "товаришем”, а гурт козаків – "товариством”. Молодий козак на Січі називався джурою. Джура мав три роки навчатись військовій справі й лише після здачі іспитів ставав повноправним козаком.
Хоч мороз і припікає, .зате комарів немає. Травень холодний — не будеш голодний. Зимою сонце крізь плач сміється. Березень сухий, а мокрий май — буде каша й коровай.
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного гіперпосилання на джерело.
Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.