Четвер, 18.04.2024
Зернятко
привітання, прислів'я, приказки, міфи, легенди, афоризми, цитати . . .
Народна мудрість:
29. Хліб на хліб сіяти - ні молотити, ні віяти.
смайлик8. Вранці трава пахне дужче, ніж завжди, - на дощ.
-->
Меню сайту
Категорії розділу
Народження дитини [3]
Обряди, пов'язані з народженням дитини, прийнято підрозділяти на три цикли: передродові, власне родильні і післяродові.
Весільні обряди [28]
весільний похід, перейма, посаг молодої. іт.д.
Похорони [7]
Свята і обряди календарного циклу [11]
Етнографія [8]
Зерна духовності [19]
Реклама
Новини партнерів
svitua.org
Бесплатный Хостинг

написати лист адміну
Статистика


Яндекс.Метрика Индекс цитирования

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Зареєстрованих на сайті:
Всього: 379
Нових за місяць: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
З них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 1
Провірених: 6
Користувачів: 362
З них
Хлопців: 153
Дівчат: 226

Головна » Статті » Звичаї та обряди » Весільні обряди

Конкурси на весілля: Посоли мені бутерброд, Одягни дитину, Тисяча гарячих поцілунків, Ану ж бо, потанцюй!, Рахунок у швейцарському банку

Сподобався матеріал? Поділитись з друзями:

Реклама
Посоли мені бутерброд

Ти й твій наречений повинні взяти по шматочку хліба. Ведучий ставить перед вами сільничку й повідомляє конкурс про те, хто з вас зуміє побільше посолити бутерброд. Отже, ти старанно посипаєш сіллю хліб, що тримає твій наречений, а він у відповідь теж саме проробляє із твоїм бутербродиком. 
Після того як ви постаралися посолити один одному хліб якнайбільше, ведучий повідомляє, що тепер кожний з вас повинен спробувати свій бутерброд. Зрозуміло, так сильно посолений хліб ні тобі, ні йому не здасться приємним на смак. А от тепер черга за мораллю. Тамада говорить: "Насолили один одному? Насолили! А більше ніколи так не робіть: не намагайтеся один одному насолити й живіть дружно!" 


Одягни дитину

Якщо ти виходиш заміж, то пора тобі подумати й про те, як навчитися доглядати за дітьми.Так що саме пора починати освоювати ази догляду за дитиною. Але  твій наречений  не повинен залишитися від цього осторонь. Дійте спільно, і тоді все у вас вийде. Навіть майже нездійсненне. 
А тепер розповімо тобі про те, що це за гра. Твоєму нареченому прийдеться пожертвувати своїм піджаком. Він надівається на вас обох відразу, "на двох" так, щоб кожному з вас дісталося по одному рукаву. Після того як піджак надітий таким чином, помічники ведучого повинні будуть неодмінно застебнути його. 
Тепер виходить, що й у тебе, і у твого нареченого вільними залишаються тільки по одній руці. 
Попередній етап закінчений. А тепер перейдемо до справи. Перед вами кладуть ляльку й купу лялькової одежі. Як ти здогадуєшся, ляльку треба одягти. Не обіцяємо, що виконати це завдання буде легко, зважаючи на те, що в кожного з вас тільки одна "діюча" рука, але сподіваємося, що після такого серйозного випробування одягти свою дитину буде простіше простого: головне - не розгубити придбані на весіллі навички. 

Тисяча гарячих поцілунків

Суть гри дуже проста. Ти й твої подружки залишаєте "поцілунки" — відбитки губ — на аркуші паперу. Наречений, дивлячись на аркуш, повинен з числа інших знайти твій гарячий поцілунок. Якщо він правильно відгадає тебе, виходить, він із честю впорався з важким  завданням. 
Якщо ти й твої подружки маєте неабияку частку підступництва, то бідному нареченому можна ускладнити завдання. Так, наприклад, якщо він сподівається визначити твої "губки" на папері по кольорах твоєї улюбленої губної помади, то варто відразу ж позбавити його цієї можливості: ти й твої подруги можуть нафарбувати губи однієї й тією же помадою. От і перевір,  чи здатний твій наречений знайти тебе по поцілунку. 
Завдання можна ускладнити ще більше, якщо підмовити залишити сліди поцілунків і чоловіків (боїмося, що для цього їм все-таки доведеться скористатися косметикою). 
Помітимо, що цю гру звичайно проводять під час викупу нареченої, коли наречений, перш ніж відвезти її в ЗАГС, повинен пройти через безліч випробувань. 
А тобі скажемо відразу: якщо раптом твій наречений не зуміє відгадати потрібний "слід" відразу, не обвинувачуй його: подумай, наскільки несподіваним буде для нього це завдання, що до того ж пов’язане з такими підступами! Не засуджуй його: він любить тебе, а це головне. 

Ану ж бо, потанцюй!

Ведучий вручає нареченому звичайну сопілочку й просить зіграти що-небудь. До нареченої ж він звертається з іншим проханням: що-небудь станцювати під цю музику. Твоєму нареченому не варто бентежитися тим, що він не грає на флейті у Великому симфонічному оркестрі й взагалі, якщо чесно, не має ніяких здібностей у галузі музики (його спів, наприклад, просто неможливо слухати без здригання). Якщо це - на жаль! - так, то в цей час можна поставити яку-небудь задерикувату музику: гарантуємо, що всі фальшиві звуки, що видувають із "флейти", просто не будуть чутні. Після того як танець виконаний, ведучий звичайно говорить: "От так і все життя ти будеш танцювати під його дудку! 

Рахунок у швейцарському банку

Ведучий виносить у зал трилітрову банку й, ставить її на стіл, вимовляє наступні слова: 
Молодим, щоб жили дружно, Грошей дати побільше потрібно. Щоб вели грошам облік, Ми для вас відкриємо рахунок. 
У банк ми гроші вам покладемо. 
Банк надійний: не горить! Вам банкрутство не загрожує! Ну-ка, гості, не скупіться і грошима поділіться! 
Із цими словами тамада обходить гостей, і ті кладуть в "банк" (тобто в банку) дрібні гроші: хто скільки покладе. 
Після того як тамада обійде всіх гостей, "банк" вручається молодим. Молодята повинні "помістити гроші на зберігання". Тобто нареченим будуть вручені кришка й ключ для закручення . Як тільки молоді закрутять кришку, можна буде сказати, що вони вигідно помістили капітал;  "банк" "виявиться цілком надійним: "пограбувати" його без допомоги відкривачки не можна, а який грабіжник носить її із собою? 

Бар

Ця гра схожа на попередню, з тією лише різницею, що чоловіки, як фахівці екстракласу по алкогольних напоях, будуть змагатися у готуванні коктейлів. 
Все дуже просто. Кожному з учасників гри (усього їх повинно бути четверо) вручається фартух, а також набір усього необхідного для коктейлів: напої (тільки, будь ласка, не треба зловживати спиртними й пропонувати одночасно горілку й пиво; у такому випадку бармени просто зроблять традиційний "йорж", дегустація якого, як відомо, призводить до моментально відключки), спеції (побільше перцю!), шейкери (або звичайні збиачки), ємності для коктейлю. 
За три хвилини чоловіка повинні приготувати коктейлі, додавши туди всі інгредієнти, включаючи самі пекучі спеції. 
Дегустує напої справедливе журі — милі дами. Коктейль, схвалені більшістю голосів, приносять барменові лаври перемоги. 
А тепер черга за призами, які вручаються кращому кухареві й кращому барменові. Дамі-переможниці й чоловікові-переможцеві присвоюється звання "Кращий кухар" і "Кращий бармен", після чого на них покладається почесний обов’язок допомагати хазяїнові й господарці у приготуванні святкових страв і напоїв впродовж усього весільного вечора. От така несподівана нагорода. А звідси і мораль: "Не варто виділятися!"
Реклама

Категорія: Весільні обряди | Додав: Oliver81 (17.09.2012)
Переглядів: 2572 | Теги: бутерброд, конкурси, Дитину, мені, весілля:, на, тисяча, одягни, гарячих, Посоли | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

ComForm">
avatar
Профіль
Четвер, 18.04.2024  23:35
no_avatar
Гость,
ми раді вас бачити.

Мій профільВи зайшли як: Гость
ГрупаГрупа: Незнайомець
ЖінкаЧоловікСтать:
Зареєстрований на сайтіНа сайті: днів
користувачТи користувач № 0
Особисті повідомленняОсобистих повідомлень:
Ваш IРВаш IР: 3.144.116.159
БраузерБраузер:

Додати:


Додати зображення Додати статтю Додати новину Інформація про додавання Вихід
© Зоряна Слава Україні! Героям Слава! 2024
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного гіперпосилання на джерело.
Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Вгору