Зареєстрованих на сайті: Всього: 379 Нових за місяць: 0 Нових за тиждень: 0 Нових вчора: 0 Нових сьогодні: 0 З них Адміністраторів: 2 Модераторів: 1 Провірених: 6 Користувачів: 362 З них Хлопців: 153 Дівчат: 226
Властивості Препарати цибулі мають противосклеротичну, антимікробну, сечогінну, жовчогінну, глистогінну і ранозагоювальну дію,знижують вміст цукру в крові.
Показання до застосування. Цибуля і сік з неї використовують як лікувальне харчування для посилення рухової і секреторної активності шлунково-кишкового тракту, стимуляції серцево-судинної системи. Він корисний хворим, що страждають на діабет в поєднанні з атеросклерозом, а також людям похилого віку з високим вмістом холестерину в крові. Цибуля надає ефект при схильності до набряків, оскільки володіє сечогінною дією. Однак при гострих захворюваннях нирок, печінки і серця її слід використовувати обережно. Великий вміст фітонцидів дозволяє застосовувати цибулю для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, ангін і грипу. Бронхіт, що супроводжується сухим кашлем з важко відокремлюваною мокротою, можна лікувати тертою цибулею з медом, взятими в рівному співвідношенні. Приймають суміш по 1 столовій ложці 4 рази на день під час їжі.
При гріпі свіжим соком цибулі змазують слизову оболонку носа або вдихають його пари через ніс протягом 2-3 хв 3-4 рази на день. Особливо ефективно це лікування на початку захворювання. Замість зазначених процедур можна ставити марлеві тампони з тертою цибулею, закладаючи їх у кожну ніздрю на 10-15 хв 3 рази на день.
Цибулю використовують для вигнання глистів (аскарид, гостриків). Для цього рекомендується натщесерце з'їсти 2-3 цибулини середньої величини або 1 цибулину залити 1 склянкою теплої води і настояти 7-8 год. Приймати настій по 1 / 2 склянки натще. Курс лікування 3-4 дні.
Свіжий сік цибулі є гарним ранозагоювальним засобом при гнійних ранах і виразках. Він сприяє ліквідації сверблячих висипань на шкірі, вугрів і ластовиння. Ним змащують виразки на слизовій оболонці порожнини рота. Є відомості про позитивну дію свіжої цибулі при зниженні статевої потенції.
Кашка з запеченої цибулі сприяє дозріванню абсцесів, фурункулів і виділенню з них гною. Теплу кашку накладають на абсцес (фурункул) і прибинтовують. Пов'язку змінюють 2 рази на день.
Сік і кашку цибулі використовують для зміцнення і попередження випадіння волосся, втираючи в шкіру голови на ніч. Процедуру проводять через день. Курс лікування 3-4 тижні.
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного гіперпосилання на джерело.
Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.