Неділя, 22.12.2024
Зернятко
привітання, прислів'я, приказки, міфи, легенди, афоризми, цитати . . .
Народна мудрість:
смайлик
-->
Меню сайту
Категорії розділу
Поради господарю [12]
Поради для господині [74]
Поради для дітей [49]
Здоров'я та краса [21]
Сад та город [12]
Ремонт та будівництво [1]
Все по дому [6]
Сім'я та відносини [12]
Реклама
Новини партнерів
svitua.org
Бесплатный Хостинг

написати лист адміну
Статистика


Яндекс.Метрика Индекс цитирования

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зареєстрованих на сайті:
Всього: 379
Нових за місяць: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
З них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 1
Провірених: 6
Користувачів: 362
З них
Хлопців: 153
Дівчат: 226

Головна » Статті » Господарик » Поради для дітей

Як навести лад в іграшках?

Сподобався матеріал? Поділитись з друзями:

Реклама

У багатьох сім’ях іграшки зберігаються у великій коробці під дитячим ліжком. Це не найкращий спосіб. У такій коробці все валяється вперемішку, а від такого зберігання іграшки псуються. Швидко знайти потрібної іграшки дитина не може. Вона просто перевертає всю коробку і витрушує все на підлогу, щоб віднайти саме ту "синеньку машинку з жовтими циферками". Однак, є багато інших, більш зручних і оригінальних способів.

Дуже зручно зберігати іграшки на поличках етажерки. На нижніх поверхах розташовуються великі іграшки, машинки. Дрібні краще розкласти в коробочки, які можна скласти одна на одну. На кожну коробку можна наліпити малюночок (вирізаний з журналу чи намальований), який зображає те, що знаходиться всередині. Для цього підійдуть коробки з-під взуття та дрібної побутової техніки. Для кращого вигляду та міцності їх можна обклеїти папером для упаковки подарунків, скотчем чи шпалерами. Найзручніший варіант - пластикові напівпрозорі контейнери з кришками для сипучих продуктів, кількох розмірів. У них одразу видно, що знаходиться, їх зручно штабелювати, і з них не висипаються іграшки, якщо дитина їх скине з полички. Якщо іграшок багато, а дитина маленька і грається з обмеженою кількістю предметів, іграшки варто розкласти у сім однакових коробок і наклеїти на кожну назву днів тижня. Нехай дитина бавиться з іграшками відповідного дня тижня. Вам доведеться збирати меншу кількість іграшок, а в дитини щодня будуть начебто нові.

Незвично виглядають на полиці з іграшками великі пластикові пляшки з-під мінералки чи солодкої води. У верхній частині пляшки на стінці робиться круглий отвір, і в пляшку вміщується багато дрібних іграшок. При цьому місця вона займає зовсім мало.

Декілька пакетів з-під соку чи молока обріжте до половини, покладіть на бік і склейте скотчем в один чи декілька рядів. Вийде міні-етажерка для дрібних іграшок. До вуха кожної м’якої іграшки можна пришити петельку з тасьми або шнурка, або килимове кільце, а на стіні причепити пластикові гачечки. Це гарно виглядає, і в той же час економить місце на полицях. Частину гачків можна причепити низько, щоб дитина сама могла брати і вішати іграшки, а на високих гачках можна зберігати іграшки, якими дитина зараз не грається.


Можна на стіні в дитячій невисоко прибити карниз для шторів з гачками і чіпляти на нього іграшки на петельках або тряпчані торбинки з дрібними предметами. М’які іграшки можна підвісити на карнизі поверх штори на різнокольорових стрічках, на різній висоті - буде гарно.

Дехто, попередньо вийнявши начинку, робить іграшек-акторів для домашнього лялькового театру (які надіваються на руку). А ще, щоб м’які іграшки бодай трохи послугували розвитку інтелекту дитини, можна через невеликий отвір виймати з них синтопон, а натомість "нафарширувати" крупами, квасолею, ґудзиками - тобто наповнювачами різної текстури. І ретельно зашити отвір.

Дуже зручно використовувати для зберігання іграшок пошет (від фр. - кишеня) - підвісний килимок з кишеньками.

Кожну розвиваючу гру потрібно зберігати в окремій коробці. Якщо гра продавалась без коробки, то варто пристосувати під неї якусь підходящу за розміром. або ж придбати пластиковий контейнер з кришкою. На кришку і одну з бічних стінок потрібно наклеїти етикетку з назвою гри.

Для розвиваючих ігор слід відвести окрему полицю на етажерці чи в шафі. Конструктор з величезною кількістю дрібних деталей дуже зручно зберігати у невеликому пластиковому відрі для сміття. Найзручніше - це відро, у якого кришка не знімається, а обертається навколо своєї осі - вона не загубиться. А щоб легко було збирати з підлоги деталі, поряд із відром прибийте на стіну гачок, а на нього повішайте чистий совочок для сміття - ним і збиратимете з підлоги деталі. Заведіть на кухні невелику коробочку, куди будете складати випадково знайдені деталі ігор, фішки або картки. Раз на тиждень разом з дитиною розбирайте її - розкладайте деталі на місця. А якщо дитині терміново потрібна буде якась деталь - він точно знатиме, де її шукати.


Тоненькі дитячі книжки зручно зберігати в пластиковому піддоні для сушіння тарілок - дитині буде легше знайти потрібну книжку. Сам піддон поставте на дитячий столик або невисоку тумбу.

Тоненькі книжки, розмальовки, альбоми для малювання, малюнки-вкладиші та шнуровки зручно зберігати у лотках для документів, які гарно штабелюються на полиці. Книжечки малого формату, які люблять розсипатись по полиці, можна скласти у невеликі коробки без кришок на кшталт карток у картотеці.

Коли дитина підросте і книг стане багато. навчіть його розкладати книги так, щоб було зручно шукати: на одну полицю казки. на іншу - енциклопедії тощо. Чим старша дитина. тим точнішою може бути класифікація.

Щоб іграшки довше залишались для дитини цікавими, час від часу прибирайте частину на антрсолі. Коли ви їх витягнете - заховайте декілька інших. Щоразу вони здаватимуться дитині новими.

Частину іграшокі ігор можна дати покористуватися друзям, а у них навзамін взяти інші. Коли гра набридне - знову поміняти її на свою. Буває вигідно купувати дорогу іграшку на дві сім’ї, адже дитина не грається нею весь час.

Обов’язково ремонтуйте (бажано разом з дитиною) порвані та поламані іграшки. Підклеюйте книги та коробки. уяких зберігаються іграшки. Не забувайте викидати зовсім розламані іграшки. але так, щоб дитина цього не бачила, бо вона дуже засмутиться.


Якщо зберігання ігор та іграшок буде організоване правильно, якщо дитині буде зручно користуватися ними самостійно, то вона досить швидко навчиться підтримувати порядок у своєму іграшковому королівстві.


http://mama-tato.com.ua/

Реклама

Категорія: Поради для дітей | Додав: Oliver81 (22.04.2010)
Переглядів: 2150 | Теги: | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

ComForm">
avatar
Профіль
Неділя, 22.12.2024  06:40
no_avatar
Гость,
ми раді вас бачити.

Мій профільВи зайшли як: Гость
ГрупаГрупа: Незнайомець
ЖінкаЧоловікСтать:
Зареєстрований на сайтіНа сайті: днів
користувачТи користувач № 0
Особисті повідомленняОсобистих повідомлень:
Ваш IРВаш IР: 18.223.170.253
БраузерБраузер:

Додати:


Додати зображення Додати статтю Додати новину Інформація про додавання Вихід
© Зоряна Слава Україні! Героям Слава! 2024
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного гіперпосилання на джерело.
Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Вгору