Зареєстрованих на сайті: Всього: 379 Нових за місяць: 0 Нових за тиждень: 0 Нових вчора: 0 Нових сьогодні: 0 З них Адміністраторів: 2 Модераторів: 1 Провірених: 6 Користувачів: 362 З них Хлопців: 153 Дівчат: 226
1 Тренувати співочий голос можна як під керівництвом фахівця, музичного педагога, так і самостійно, а для цього важливо виконувати ряд наступних дій. Починайте всі заняття з дихальної гімнастики. Для цього зробіть глибокий, різкий, короткий вдих через ніс, а потім непомітний швидкий видих через рот або ніс. Проробіть таку вправу 5-6 разів.
2 Перейдіть до загальної розминці рота. На цьому етапі необхідно проробляти легкі покусування внутрішніх сторін щік і мови, втягування і витягування губ, а так само інші вправи подібного роду. Загальну розминку необхідно повторювати протягом 1-2 хвилин щодня.
3 Почніть розвиток з вимови складів. Тут важливо навчитися добре вимовляти глухі і дзвінкі приголосні в поєднанні з одного гласною. Чітко вимовляйте такі звуки як птки, ПТКА, птко, птке, пткі і т.д. Використовуйте абсолютно різні поєднання складів. Для того щоб було зручніше вимовляти кожен раз ті чи інші склади, можна прописати їх на аркуші паперу і в подальшому зчитувати.
4 Перейдіть до читання скоромовок. Візьміть будь-яку книгу з скоромовками і почніть читання спочатку в повільному темпі, уважно промовляючи кожну букву, а потім поступово прискорюйте темп, але не переставайте при цьому зберігати чіткість вимови приголосних і голосних. Намагайтеся зводити застереження до мінімуму, кожен раз повторюючи одні й ті ж фрази. Ця вправа досить виконувати по 5-10 хвилин в день.
5 Переходьте до читання віршів або прози. Читайте вголос абсолютно будь-які літературні твори спочатку по книгам, потім, можливо, на пам'ять. При цьому важливо чітко вимовляти кожну букву. З кожним днем ??збільшуйте об'єм читається мови поки не досягнете 2-х годин на день.
6 Приступайте до наспівування складів. При цьому необхідно випинати живіт вперед на висхідних рухах. Пропевайте склади спочатку плавно і монотонно, потім роблячи стрибки та невеликі інтервали між ними. Які склади краще всього щодня наспівувати повинен порекомендувати музичний педагог. Він же повинен контролювати весь процес розвитку вашого співочого голосу.
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного гіперпосилання на джерело.
Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.