Зареєстрованих на сайті: Всього: 379 Нових за місяць: 0 Нових за тиждень: 0 Нових вчора: 0 Нових сьогодні: 0 З них Адміністраторів: 2 Модераторів: 1 Провірених: 6 Користувачів: 362 З них Хлопців: 153 Дівчат: 226
Вам знадобиться:почуття гумору, терпіння, доброзичливість, вміння спілкуватися з дітьми
Інструкція Основа згуртованості будь-якого колективу, в тому числі дитячого, - це емоційна близькість, партнерство, духовний зв'язок. Щоб згуртувати дітей, всіляко стимулюйте у них так званий «дух єдності». Розробляйте для хлопців гри, які не зажадають певної кількості учасників. Таким чином, ви зможете одночасно задіяти відразу всіх своїх підопічних. Групові ігри (особливо командні) об'єднають гравців спільною метою - перемогою в змаганні. Члени команд будуть допомагати один одному швидше впоратися з поставленим завданням вами, а після гри діти ще довго стануть обговорювати свої враження і ділитися емоціями. Крім колективних ігор, запропонуйте дітям спільні недільні прогулянки, походи в музей або цирк. Такі заходи ідеально підходять для створення загального позитивного емоційного фону всередині юного колективу. Правда, щоб спільні вилазки пройшли гладко, вам доведеться докласти багато зусиль на їх попередню підготовку.
Ще один спосіб об'єднати хлопців - поставити перед ними завдання, виконати яку вони зможуть тільки спільно. Наприклад, запропонуйте їм підготувати театральну сценку, стінгазету і т.д. - І вони об'єднають свої зусилля на пошуки, а потім на самостійне опрацювання матеріалу. Ви швидко помітите, що діти, захопившись спільною метою, стануть набагато ближчими один одному.
При постановці масштабної навчальної чи творчого завдання, розділяйте дитячий колектив на маленькі підгрупи і закріплює за ними зони відповідальності. Дайте зрозуміти хлопцям, що їх безпосередня робота буде спрямована на загальний успіх.
Практично в кожному колективі є свої традиції. Створіть їх і ви! Запропонуйте, наприклад, раз на місяць здійснювати спільний похід в картинну галерею або в басейн. При цьому не забувайте будувати з хлопцями діалог, тому що вони напевно захочуть внести свою лепту: доповнити ваші або запропонувати свої альтернативні варіанти.
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного гіперпосилання на джерело.
Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.