Зареєстрованих на сайті: Всього: 379 Нових за місяць: 0 Нових за тиждень: 0 Нових вчора: 0 Нових сьогодні: 0 З них Адміністраторів: 2 Модераторів: 1 Провірених: 6 Користувачів: 362 З них Хлопців: 153 Дівчат: 226
Колись із Косова можна було напрямки через гори попасти в Солотвино. Торгівці так і робили — купували сіль і везли продавати в Косів і другі сусідні села. Межи лісами, в долині ріки Кісви, була одна файна поляна...
"...Це було давно, дуже давно, ще в ті часи, коли воєвода Хуста безпечно жив у збудованому ним високому замку зі своїми численними слугами і воїнами. Сім'я у нього була невелика - дружина і двоє дітей. В обох дітей, хлопчика і дівчинки, були на правім плечі однакові родимки.
Донецьк сьогодні — великий промисловий та фінансовий осередок Східної України, «шахтарська» столиця України, центр найбільш економічно розвиненого регіону України.
Місто Донецьк протягом стосорокарічної історії змінило три найменування: Юзівка-Сталіне-Донецьк.
Луцьк (пол. Łuck, нім. Luzk, лат. Luceoria) – великий обласний центр Волинської області. Луцьк - одне з найбільших міст Західної України. Місто Луцьк древнє і вічно молоде. Місто Луцьк – це місто-фортеця, місто мирного співіснування церков та монастирів різних віросповідань: бернардинський, домініканський, іезуїтський, сестер-бригідок, будівлі деяких з них залишилися і до нині.
Вважається, що перша письмова згадка про Луцьк відноситься до 1085 року, і від цієї дати розпочинається відлік історії міста. Щодо походження назви міста існує ще ряд версій...
Місто Харків засноване в середині XVII століття, але археологічні знахідки свідчать про те, що на цій території були поселення ще в епоху бронзи у ІІ тисячолітті до н.е. Знайдено сліди перебування тут скіфів (VI-III ст. до н.е.) і сарматів (ІІ-І ст. до н.е.); поселення Черняхівської культури (ІІ-VI ст.) Та слов'янське місто Донець, відомий і за літописами, і по "Слову о полку Ігоревім. Місто Донець зруйнували орди хана Батия в середині XIII століття. Однак у ХІІ-XVII столітті нинішня територія Харкова була частиною Дикого Поля, де панували половці, а потім татари.
Існує кілька легенд, які пояснюють походження назви міста Харкова.
Житомир, на думку дослідників, виник у VIII або XI ст. як центр одного з давньоруських племен, а саме — житичів (у літописі вперше згадується 1240 року). Якщо прийняти це припущення, то назва його означає «мир (місто) житичів». Існує також легенда, за якою місто заснував Житомир — радник київських князів Аскольда і Діра. Після їх загибелі він не захотів служити новому князеві, Олегу, а пішов зі своїм військом у ліси до древлян і заснував там поселення, назвавши його своїм іменем. Свідченням того, що назва міста походить від особового імені, можуть послужити й давньоруські джерела, у яких місто іменується Житомль, де ще зберігається присвійний суфікс -ль. Ім'я Житом може бути короткою формою повного імені Житомир.
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного гіперпосилання на джерело.
Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.