Зареєстрованих на сайті: Всього: 379 Нових за місяць: 0 Нових за тиждень: 0 Нових вчора: 0 Нових сьогодні: 0 З них Адміністраторів: 2 Модераторів: 1 Провірених: 6 Користувачів: 362 З них Хлопців: 153 Дівчат: 226
У далекі часи з Константинополя, столиці Візантійської імперії, вирушило кілька кораблів на пошуки нових родючих земель. Нелегким було плавання, тому що штормами і бурями зустрів мореплавців Понт Аксинський - Чорне море. Але не стало людям легше і тоді, коли вщухла буря. На хвилі опустився густий туман, він закрив і горизонт, і море.
Невелике село Білин розміщене по обох берегах Чорної Тиси, за 9 км від Рахова. Засноване у ХVІІ-ХVІІІ ст. Давні перекази говорять, що на території села в той час поселився пастух на прізвище Білин. Власне, від його прізвища і походить назва села.
Закарпаття (Закарпатська Русь, Закарпатська Україна, Карпатська Рутенія) — історико-географічний край на південному заході України, у Центральній Європі, обіймає південне узбіччя Карпат та прилеглу до них частину низовини, положені в басейні р. Тиси. Приблизно збігається з територією сучасної Закарпатської області.
Бессара́бія (рум. Basarabia) — історична область у східній Європі між річками Прут, Дністер і гирлом Дунаю. Більша частина Бессарабії розміщена на території сучасної Молдови. Землі на крайній півночі (Хотинський район Чернівецької області) та півдні Бессарабії (південна частина Одеської області) належать Україні.
Назва «Бессарабія», або «Цара бессарабська», тобто «земля Бессараба» відома з кінця XV — початку XVI століть. У волосько-болгарських грамотах XV століття так називали Валахію разом із Придунайськими землями. Пізніші історичні документи цю назву поширюють і на Буджак та Ногайські степи, котрі в ранньому середньовіччі населяли уличі.
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного гіперпосилання на джерело.
Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.